KTVApsauga
Centrinis biuras Vilniuje
UAB "Satela"
Eišiškių pl. 25B,
LT-02184 Vilnius
Tel.: (8-5) 2620112
Fax.: (8-5) 2127323
El.p.: info@satela.lt

Sistemų projektavimas ir įrengimas
Kompleksiniai sprendimai

Kontaktai

Apsauginė gaisrinė signalizacija
Vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemos
Perimetro apsaugos sistemos

Robertas Rudys
Mob. tel.: +370 698 22807
El. paštas: rudys@satela.lt

Pastato inžinerinių sistemų valdymo automatika Gabrielius Vikmonas
Mob. tel.: +370 652 38372
El. paštas: gabrielius@satela.lt
Sertifikuotos serverinės patalpos ir duomenų centrai
Sertifikuoti seifai
Nedegūs serverių seifai
Pinigų perdavimo įranga kasoms
Rytis Grigaliūnas
Mob. tel.: +370 699 90743
El. paštas: rytis@satela.lt
Patalpų elektromagnetinis ekranavimas
Automatizuotos automobilių valstybinių numerių atpažinimo sistemos
Automatiniai gaisro gesinimo dujomis sistemos
Valdas Stakauskas
Mob. tel.: +370 699 90745
El. paštas: valdas@satela.lt
Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas( varis, optika) Rolandas Katkus
Mob. tel.: +370 699 20854
El. paštas: rolandas@satela.lt
Plombos ir plombavimo priemonės Saulius Kalašnikovas
Mob. tel.: +370 655 05943
El. paštas: ksaulius@satela.lt
Sistemų priežiūra ir aptarnavimas Virginijus Paulauskas
Mob. tel.: +370 656 98514
El. paštas: virginijus@satela.lt
Budinti techninė tarnyba

Mob. tel.: +370 698 20 103
Gedimo registravimas

   
Copyright (C) 2008 SATELA. Al rights reserved